par green mood

Mēs visi esam dabas sastāvdaļa. Mums patīk peldēties tīros ezeros, pastaigāties sakoptos mežos un elpot svaigu gaisu, taču diemžēl nereti mūsu ikdienas izvēles un ar uzņēmējdarbību saistītie lēmumi liecina par ko citu. Kad jāizšķiras starp dabai draudzīgu, bet dārgāku, un lētu, bet dabai nedraudzīgu pirkumu, rūpes par vidi paliek otrajā plānā. Pirmajā brīdī tas var šķist izdevīgi, bet vēlāk nāksies "maksāt" daudz dārgāk. Tad, iespējams, jau būs par vēlu.

Mēs ticam, ka, pieņemot gudrus lēmumus, dabas dāvāto ir iespējams saglabāt nākamajām paaudzēm. Ar GREEN MOOD mājaslapas starpniecību vēlamies uzrunāt tos, kam nav vienaldzīgs dabas liktenis, un iepazīstināt ar videi draudzīgāku alternatīvu vienam no nozīmīgākajiem piesārņotājiem - plastmasai.

"Zaļā" plastmasa jeb BIOplastmasa ir ražota no dabīgiem materiāliem, un no tās izgatavotās lietas, atkarībā no preces veida, sadalās mēneša līdz pusotra gada laikā (parastajai plastmasai tas prasītu vairākus simtus gadus).

Līdz ar bioplastmasu piedāvājam arī citas videi draudzīgas preces, kas ražotas no augu izcelsmes izejvielām un pēc izlietošanas sadalās dabā bez atlikuma.

GREEN MOOD ir veidots, lai piedāvātu iespēju dzīvot zaļāk un izvēlēties dabai un cilvēkam draudzīgas preces un risinājumus.

Visas GREEN MOOD piedāvātās preces ir ražotas no dabīgām izejvielām un pēc to lietošanas atkal pārtaps par zemi bagātinošām vielām, tādējādi turpinot dabā iedibināto ritmu un norises.

Tāpat kā viss dabīgais, kas rodas no sēkliņas, arī GREEN MOOD ir augošs organisms un centīsies piedāvāt arvien plašāku preču klāstu Jūsu iepirkumu somai.

Lai zaļi!