Biežāk uzdotie jautājumi


Bieži uzdotie jautājumi un pārdošanas noteikumi un nosacījumi

KĀPĒC LIETOT GOVINO? VAI GOVINO VAR AIZVIETOT STIKLU?

Govino dzērienu trauki ir kristāldzidri un bez smaržas, un tiem piemīt visas dārgu dzērienu glāžu un kausu īpašības. Govino nav radīti, lai aizvietotu tradicionālos dzērienu traukus no stikla. Tie ir paredzēti vietām, kur neder plīstošs stikls. Uz baseina malas, sporta arēnas privātajā ložā, golfa laukumā, pasākumā ar ēdināšanu svaigā gaisā, uz jumta terases, piknikā, atpūtas braucienā... iespējas ir bezgalīgas. Ar Govino produktu izcilajām, kristālam līdzīgajām īpašībām jūs varat pārsniegt pircēja cerības, un tam, iespējams, sekos labāka vīna programma. 

NO KĀ IR IZGATAVOTI GOVINO?

Govino dzērienu trauki ir izgatavoti no patentēta, saskarei ar pārtiku droša, no BPA brīva PETG (polietilēntereftalāta glikola). PETG ir termoplastisks polimērs no poliesteru grupas. Tas galvenokārt tiek izmantots dzērienu, pārtikas un citu šķidrumu trauku izgatavošanā.

VAI GOVINO DRĪKST MAZGĀT TRAUKU MAZGĀJAMAJĀ MAŠĪNĀ?

Govino produkti ir radīti izmantošanai komerciālos nolūkos un ir piemēroti mazgāšanai lielākajā daļā industriālo stikla mazgāšanas sanitāro sistēmu (1-2 minūtes 71°C temperatūrā). Tā kā trauku mazgājamās ierīces, kas paredzētas lietošanai mājas apstākļos, ir tik dažādas, mēs nevaram garantēt, ka mūsu produkti ir 100% droši mazgāšanai trauku mazgājamajās mašīnās. Lai saglabātu Govino trauku mirdzumu un eleganto formu, mēs iesakām tos mazgāt ar rokām.

CIK ILGI KALPO GOVINO?

Govino ir radīti lietošanai vairākkārt. Rūpīgi kopjot, Govino var izmantot daudzas reizes. Lai gan Govino trauki ir triecienizturīgi, mēs iesakām tos nomainīt, līdzko tie zaudē mirdzumu vai tiek saskrāpēti vai bojāti. Lai Govino kalpošanas laiks būtu pēc iespējas ilgāks, tos ieteicams mazgāt ar rokām un noslaucīt ar dvieli vai žāvēt uz trauku žāvējamā plaukta.

VAI GOVINO IZMAINA VĪNA AROMĀTA PROFILU?

Govino trauki ir izgatavoti no polimēra bez smaržas īpašībām, un tie neizmainīs ne vīna, ne cita dzēriena aromāta profilu.

CIK VIDEI DRAUDZĪGS IR GOVINO?

Lai gan Govino trauku materiāla sastāvā ir #1 PETG, kas ir 100% pārstrādājams, pretēji vairumam plastmasas izstrādājumu, Govino trauki ir paredzēti izmantošanai vairākkārt. Ar savu ievērojami mazāko produkta un iepakojuma svaru Govino rada mazāk oglekļa izmešu nekā tradicionālais stikls. Ražošanas procesā PETG piemīt unikālas termoformēšanas īpašības, zems enerģijas patēriņš, īsāki ražošanas cikli un izcili zemi stiepes koeficienti, tādēļ Govino rada minimālu oglekļa izmešu pēdas nospiedumu.

KUR IESPĒJAMS NODOT GOVINO PĀRSTRĀDEI?

Šķiro un esi labākais! Govino produkti ir jāšķiro un jāpievieno pārējiem pārstrādei paredzētajiem atkritumiem. Tomēr ja jūsu atkritumu savākšanas pakalpojumu sniedzējs nesavāc pārstrādājamos atkritumus, Govino var nodot jebkurā materiālu nodošanas punktā pārstrādei vai pārstrādes centros.

VAI GOVINO TRAUKI PAREDZĒTI KARSTIEM DZĒRIENIEM?

Mēs neiesakām Govino traukos pasniegt karstus dzērienus.

VAI GOVINO GLĀZES DRĪKST SASALDĒT?

Govino glāzes saldēt nav ieteicams.

VAI BĒRNI DRĪKST LIETOT GOVINO?

Govino trauki ir droši bērniem un ir 100% brīvi no BPA.