GOVINO glāzes

Dizains vīnam...

Dzimis vīna zemē Ziemeļkalifornijā, izgatavots no īpaši plāna polimēra, Govino ir pirmais dzērienu trauks ar kristālam līdzīgu dzidrumu. Triecienizturīgs, bez smaržas un bez bisfenola (BPA) piemaisījuma, Govino godalgas ieguvušā dizaina trauks atspoguļo dzēriena patieso krāsu, aromātu un garšas nianses – vienmēr un visur ļaujot jums baudīt vīnu, alu, kokteiļus un citus augstas kvalitātes dzērienus. Turklāt šie ASV ražotie dzērienu trauki bez kājiņas ir vairākkārt lietojami un pārstrādājami. 
Sākotnēji Govino trauki tika radīti kā pārdošanas rīks profesionāļiem vīna degustācijās. Dibinātāji Joseph T. Perrulli un Boyd Willat drīz vien saskatīja līdz šim neapjausto pieprasījumu pēc jauniem risinājumiem tradicionālajiem traukiem ar kājiņu, kas pārsniegtu viņu profesionālās vajadzības. Govino trauki ir saņēmuši neskaitāmas dizaina godalgas, ieskaitot bronzu Industrial Designers Society of America’s IDEA 2012. gadā un Chicago Anthenaeum Museum of Architecture and Design’s Good Design godalgu 2010. gadā, pārliecinoši piesakot sevi jaunā, izteikti funkcionālu un vienlaikus cenas ziņā pieejamu dzērienu trauku kategorijā.
Govino ASV izstrādā dizainu, ražo un pārdod savus inovatīvos traukus Ziemeļamerikas tirgum, bagātinot cilvēku dzīves ar modernu dizainu, saskarei ar pārtiku drošiem materiāliem, unikālu funkcionalitāti un augstas kvalitātes meistarību. Trauki ir videi draudzīgi un aicina dzīvot ar prieku. Visai produktu līnijai ir raksturīgas inovācijas – ergonomiska iedobe īkšķim un kristāldzidrais polimērs, kas ir 100% brīvs no jebkādiem BPA piemaisījumiem.  
Mēs lepojamies, ka varam jums piedāvāt Govino dzērienu trauku klāstu un ceram, ka jūs gūsiet patiesu baudu, malkojot kvalitatīvu vīnu no šīm unikālajām glāzēm.

Kāpēc Govino ir kristālam līdzīgs izskats un īpašības?

Govino vīna glāzes ir izgatavotas no patentēta polimēra, kas ir drošs gan farmaceitiski, gan saskarei ar pārtikas produktiem, un ir īpašs ar to, ka atspoguļo vīna krāsu un aromātu līdzīgi kristālam. Tas ir pārstrādājams (#1), un vēl labāk – vairākkārt lietojams.

Visi Govino produkti ir 100% brīvi no BPA.

Ja jums ir jautājumi par BPA (bisfenola-A) ietekmi uz veselību, SPIEDIET ŠEIT

Govino zaļie sasniegumi & mazais oglekļa izmešu nospiedums:

• PETG ir 100% pārstrādājams, to apzīmē ar simbolu #1.

• PETG ir atrodams tajos tirgos, kur klienti vēlas ražot videi draudzīgākus produktus. Produkta oglekļa izmešu nospiedumā būtisku vietu ieņem svars. No PETG izgatavota Govino glāze sver 40 gramus, un četru glāžu komplekts iepakojumā sver 210 gramus. No stikla izgatavota vīna glāze parasti sver 130 gramus, četras glāzes iepakojumā – 650 gramus. Mazāks svars, kā tas ir Govino gadījumā, nozīmē mazāku oglekļa izmešu apjomu, kas rodas, produktu transportējot. Turklāt pārvadājot smagākas tradicionālās stikla glāzes, ir nepieciešams izturīgāks iepakojums, tātad vairāk papīra un pārvadāšanas radīto oglekļa izmešu.

• Govino produkcijas oglekļa izmešu apjoms ir 0,600 kg oglekļa no 5040 piegādātajām vienībām, savukārt parastām stikla vīna glāzēm tas ir 210 kg no 5040 produkcijas vienībām.

Sarkanvīna glāze

Sarkanvīna glāze
no 12,00 8,50 Eur
4 glāžu komplekts

Baltvīna /kokteiļu glāze

Baltvīna /kokteiļu glāze
no 12,00 8,50 Eur
4 glāžu komplekts

Šampanieša glāze

Šampanieša glāze
no 12,00 8,50 Eur
4 glāžu komplekts

Dekanters

Dekanters
no 12,00 8,50 Eur
4 glāžu komplekts

Alus & sidra glāze

Alus & sidra glāze
no 12,00 8,50 Eur
4 glāžu komplekts